.

.

Invert Aquatics NutriSpheres - Тоне Исхрана за Полжави, Ракчиња и Дното Хранење Риба

Invert Aquatics NutriSpheres - Тоне Исхрана за Полжави, Ракчиња и Дното Хранење Риба

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Брзо Тоне, Spirulina Збогатен, Напредни Секојдневна Исхрана.Тритон Водни Nutra-Сфери се напреден секојдневна исхрана за дното на живеалишта водни суштества.Специјално дизајнирани за Ракчиња, Полжави & Рак.Брзо тоне пелети дека нема облачно со вода и се доволно мали за вас ракчиња да се тркалаат подалеку во нивните крие.Заврши Секојдневна Исхрана.

Карактеристики на понудата

Слични понуди