.

.

Blacell USB 2.0 Машки да Firewire IEEE 1394 6P Женски Адаптер Конвертор Конектор F/M

Blacell USB 2.0 Машки да Firewire IEEE 1394 6P Женски Адаптер Конвертор Конектор F/M

DEN 116.88

Количина на стоки
Достапно

Ова е Машки USB 2.0 за Женската Firewire 6 pin 1394 адаптер.Plug and play уред.Не софтвер е потребно.USB 1.1 и 2.0 компатибилен.Едноставно приклучете го периферни уред е firewire кабелот во овој адаптер тогаш адаптер со полначот во USB влез порта на вашиот компјутер.Материјал : Пластика.Боја : Црна.Тежина : 12g.Ова е Машки USB 2.0 за да?Женски Firewire 6 pin 1394 адаптер.Ако немате женски firewire порт на вашиот компјутер ова ќе се реши ова прашање.Едноставно приклучете го периферни уред е firewire кабелот во овој адаптер тогаш адаптер со полначот во USB влез порта на вашиот компјутер.

Карактеристики на понудата

Слични понуди