.

.

Banjing Прирачник Деца Четка за заби со U-Форма Меки Силиконски Четка Главата Практични Чистење на Забите Алатка за Момчиња и Девојчиња

Banjing Прирачник Деца Четка за заби со U-Форма Меки Силиконски Четка Главата Практични Чистење на Забите Алатка за Момчиња и Девојчиња

DEN 154.56

Количина на стоки
Достапно

Единствена U-облик четка глава е направен од храна одделение силика гел, која е мека и издржливи и безбедни за децата.На ергономски U-облик четка главата е погодна за формата и механика на децата забната структура.Наменети за деца е деликатна непцата и чувствителни заби. 360-степен меки рабови околу забите, обезбедување удобно четкање чувство, ефективна длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, и заштита на децата забната глеѓ.Лесен за употреба.Стискаш на паста за заби и се тресат тоа во устата за чистење на забите.лесен и удобен.Интересен дизајн го прави лесно и забавно за децата на возраст од 2 и погоре, за да ги измијат забите.Се привлечат децата да падне во љубов со четкање на забите.?. 1. Единствена U-облик четка глава е направен од храна одделение силика гел, која е мека и издржливи и безбедни за децата.2. На ергономски U-облик четка главата е погодна за формата и механика на деца забната структура.Дизајниран за деца деликатна непцата и чувствителни заби.3. 360-степен меки рабови околу забите, обезбедување удобно четкање чувство, ефективна длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, и заштита на деца забната глеѓ.4. Лесен за употреба.Стискаш на паста за заби и се тресат тоа во устата за чистење на забите.лесен и удобен. 5. Интересен дизајн го прави лесно и забавно за децата на возраст од 2 и погоре, за да ги измијат забите.Се привлечат децата да падне во љубов со четкање на забите.Напомена : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect2.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење Опис : Материјал : Silicone Size : Како shown Include : 1 x Четка за заби.

Карактеристики на понудата

Слични понуди