.

.

Официјално Лиценцирани NCAA Мозаик Плажа Крпа, 34 x 72, Мулти Боја

Официјално Лиценцирани NCAA Мозаик Плажа Крпа, 34 x 72, Мулти Боја

DEN 718.80

Количина на стоки
Достапно

52% Памук/48% Полиестер.Увезени.Колеџ тим логото дизајниран како мозаик парчиња.Мека; лесни; одлични за базен или на плажа.Мерки 34"W x 72"Л. Машина за миење ладно одделно користејќи деликатни циклус и благ детергент.Не кајгана.Машина за сува одделно за нежно циклус.Се отстранат веднаш.Не железо.Направен од 52% Памук & 48% Полиестер.

Карактеристики на понудата

Слични понуди