.

.

Полирање Мелење Главата Мелење Тркала 2.35 mm месо тело Центар Сферични Дијамант Мелење Главата Пилинг Игла F Тип на Вежба Малку Умре Мелница Ротирачка Алатка (Боја : 48

Полирање Мелење Главата Мелење Тркала 2.35 mm месо тело Центар Сферични Дијамант Мелење Главата Пилинг Игла F Тип на Вежба Малку

DEN 507.84

Количина на стоки
Достапно

Може да ги исполни сите мелење потреби.Тоа исто така може да се изостри и отстрани тешко материјали.DIY материјали : дрво.Примена : мелење/пилинг процесот на jade/камен.Алатката се справи со дијаметар : 2.35 mm.Мелење главата (вежба) дијаметар : 0.5 / 0.8 / 1.0 / 1.2 / 1.5 / 1.8 / 2.0 / 2.5 / 3.0 / 4.0 / 5.0 / 6.0 / 8.0 мм.Тоа е погоден за полирање и полирање разни предмети, како што се : камен, стакло, метал, нерѓосувачки челик, камења, керамика, итн.Површината е почиста и посветла по полирање.DIY материјали : woodworking Application : мелење/пилинг процесот на jade/stone Tool се справи со дијаметар : 2.35 mm Grinding главата (вежба) дијаметар : 0.5 / 0.8 / 1.0 / 1.2 / 1.5 / 1.8 / 2.0 / 2.5 / 3.0 / 4.0 / 5.0 / 6.0 / 8.0 мм.

Карактеристики на понудата

Слични понуди