.

.

Drawstring Ранец, Торба Остава Спорт Салата Sackpack String Кеси со Мрежа и Патент Џебови за Мажи Жени 20803768

Drawstring Ранец, Торба Остава Спорт Салата Sackpack String Кеси со Мрежа и Патент Џебови за Мажи Жени 20803768

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Drawstring Торба Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина со мрежа(100% полиестер ),силни и издржливи.Спорт Спортска Торба Дизајн : 1. Две поштенски џебовите на предната страна на drawstring торба. 2.Страни и назад на главната торба мрежа се дизајнира со добра дише. 3.На 8мм дебели PP јаже е поудобно да го носат на грбот.Голем Капацитет & Лесна : Две поштенски џебови може складирање некои чадор крпи и мали предмети, додека на страна и назад на главната торба може да се одржи чевли, облека, литургија, итн.Мулти Функција : нашата drawstring торба е совршен за салата, училиште, патување, пешачење, кампување, летен камп и повеќе активности на отворено.Одлична Услуга : Ние нуди одлични услуги на клиентите.Ако имате било каков проблем со нашите производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.Drawstring Ранец, Торба Спорт Салата Sackpack Вреќа Повлече String Кеси Машина Перат : Се перат е задолжително за секој drawstring салата кеси.салата вреќа Машина се Перат, Препорачуваме Благ Детергент и Висат да се Исуши !Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разликата!Ние секогаш го прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу!Имаат добар ден!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди