Zapraszamy do grupy dla Fotografów

Jesteś fotografem? A może po prostu lubisz robić fajne zdjęcia? Tak czy inaczej, zapraszamy do naszej grupy facebook dla fotografów. Dzielimy się swoimi zdjęciami, pokazujemy najciekawsze fotografie w internecie oraz budujemy społeczność dookoła pięknej fotografii.

Pokaż się z ZEENPIX

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszej grupy ZEENPIX – Pokaż Swoje Fotografie. To miejsce, gdzie każdy może podzielić się swoimi zdjęciami z innymi. Zapytać o poradę, pochwalić się nową sesją oraz świetnie bawić dookoła fotografii.

Pragniemy wspólnie z Wami rozwijać miejsce pełne pięknej fotografii. Nie ważne czy robisz ją komórką, lustrzanką, bezlusterkowcem. Dla każdego znajdzie się miejsce do rozmowy oraz dzielenia się swoimi oraz znalezionymi fotografiami.

Grupa dla fotografujących telefonem też

Jak wspomnieliśmy to grupa również dla adeptów fotografii mobilnej (za pomocą urządzeń mobilnych). O fotografii mobilnej już pisaliśmy. Liczymy, iż ta dziedzina fotograficzna będzie się wciąż tak dynamicznie rozwijać. Jest to aktualnie najpopularniejszy sposób na tworzenie fotografii.

Wierzymy, że nadchodzące lata wpłyną na jeszcze większy rozwój tej dziedziny fotografii. A fotografia mobilna będzie jeszcze lepsza wraz z nowymi aparatami zainstalowanymi w naszych smartfonach.

Jeśli, już dziś robisz zdjęcia za pomocą smartfona, to pokaż je w naszej grupie.