Wydruki artystyczne fotografii – Fotoplakaty ZEENPIX

Wydruki artystyczne fotografii to bardzo istotny element każdego poważnego fotolabu. I tu również ZEENPIX tworzy dla Klientów piękne wydruki artystyczne na bazie druku pigmentowego przy wykorzystaniu 12 kolorów.

Wydruki artystyczne fotografii w druku pigmentowym

Wszystkie nasze fotoplakaty powstają na bazie druku pigmentowego. Pozwala to na uzyskanie bardzo dokładnych oraz bogatych w kolory wydruków fotografii. Dzięki zastosowanej technologii jest ona nie tylko obojętna dla zdrowia ale przede wszystkim pozwala się cieszyć piękną fotografią nawet do 250 lat.

Tusze pigmentowe to jedyna aktualnie technologia pozwalająca drukować piękne zdjęcia z odwzorowaniem nawet do 98% profilu kolorystyki Adobe RGB. Co dokładnie daje takie oddanie barw? Oznacza, to że nasze wydruki będą idealnie oddawały kolory, cienie i jakość zdjęć cyfrowych.

Do naszych wydruków nie używamy technologii uznawanych za szkodliwe dla zdrowia, nie zalecane do wykorzystywania w pomieszczeniach zamkniętych. W przeciwieństwie do druku solwentowego nasze wydruki pigmentowe, są bezpieczne dla zdrowia.

Wydruki artystyczne fotografii i fotoplakaty idealne dla Twojego wnętrza

Plakaty ze zdjęć w dobrej cenie

Nasze Fotoplakaty to połączenie najwyższej jakości druku pigmentowego z równie dobrymi podkładami (papierami foto). Dzięki wyśrodkowaniu naszego produktu pomiędzy wydrukami standardowymi a najdroższymi wydrukami typu FineArt Prints otrzymaliśmy wyśmienitą jakość w dobrej cenie.

Dostarczamy dla Państwa produkty idealne do druku fotografii, grafiki oraz obrazów. Nasze wydruki pozwolą na cieszenie się swoimi zdjęciami w większych formatach niż 20×30.

Zobacz również nasz artykuł o technologii druku foto: „Odbitki foto, druk artystyczny czy Dry Lab – co wybrać?„.

Czemu warto wybrać fotoplakat?

To piękny druk artystyczny, który z pewnością upiększy Twoje wnętrza. Plakaty drukowane w technologii pigmentowej zachwycą Ciebie swoją wyrazistością i jakością. Wyobraź sobie, przeniesienie swoich zdjęć z aparatu wprost na ścianę! Wydruki wielkoformatowe to na magia sama w sobie.

Możesz cieszyć się Swoimi zdjęciami w formie wydruków wprost z Galerii. Idealne by pokazać piękne chwile w niezapomniany sposób. Wyobraź sobie zdjęcie w formacie 30×40 czy 60×70 centymetrów? Możesz go oprawić w antyramę lub ramę fotograficzną. Świetnie wydruki dopełni Passe-partout. Gdy potrzebujesz efekt WOW, to dobrym wyborem będzie właśnie fotoplakat.

Wydaje się, że Fotoplakat idealnie dopełni ściany. Możemy chcieć czegoś innego. Warto pomyśleć również o druku na płótnie, czyli fotoobrazy. Fotoobraz nie wymaga dodatkowej ramy, a druk pigmentowy na płótnie daje piękny efekt artystyczny.

Potrzebujesz inspiracji? Zajrzyj i obejrzyj piękne zdjęcia na naszej grupie fotograficznej ZEENPIX.