WeTransfer jak wysyłać pliki

Oto mini instrukcja, jak przesłać pliki do ZEENPIX za pomocą WeTransfer. To szybki, darmowy i prosty sposób na wysłanie do nas plików do zamówienia. Pliki powinny znaleźć się w archiwum typu .zip przygotowane zgodnie z instrukcją przygotowania plików.

Gdy mamy dużą ilość plików do wysłania, warto wspomóc się platformą WeTransfer. Za darmo prześlemy pliki do 2GB. Dzięki platformie prześlemy wszystkie pliki spakowane w ekspresowy sposób.

Pozwoli to zaoszczędzić na czasie a pliki będą czekały do pobrania w wirtualnej chmurze. Wszystko co potrzebujemy do skorzystania to nasz adres email oraz przygotowane pliki.

Instrukcja obsługi platformy WeTransfer

Oto jak wysłać plik przez WeTransfer w prostych 4 krokach. Wysyłka jest ekspresowa i darmowa. Na koniec otrzymamy link do plików, który podajemy w uwagach do zamówienia.

Krok 1 – wchodzimy na wetransfer.com

Wchodzimy na stronę https://wetransfer.com gdzie pokazuje się nam opcja wyboru. Wybieramy bez rejestracji opcję free.

Krok 2 – dodajemy pliki do wysłania

Klikamy na opcję plusa w kole (Add your files) i wybieramy plik do wysłania. Możemy również przesunąć nasz plik na stronę. Plik również dostanie automatycznie dodany do wysłania.

Pamiętaj! Jeśli chcesz przesłać cały folder musisz wcześniej zrobić z niego spakowany plik typu .zip.

Krok 3 – dodajemy adres email

Aby uzyskać link do wysyłanego pliku, wpisujemy w polach „Email to” oraz „Your email” nasz adres email. Spokojnie, plik nie zostaje wysłany do nas pocztą, a jedynie otrzymamy link do jego pobrania.

Krok 4 – to już koniec wysyłamy

By wysłać plik wystarczy kliknąć w przycisk „Transfer”. Pojawi się procentowy transfer naszych plików. Na samym końcu ukaże się komunikat, że transfer dobiegł do końca. To wszystko nasze pliki zostały wysłane.

Co warto wiedzieć o WeTransfer?

Serwis WeTransfer jest darmowy. Pozwala na transfer (przesłanie) plików o wielkości do 2GB. Link do plików w darmowej wersji, jest dostępny przez 7 dni od momentu wysłania.

Gdy wysyłamy pliki do znajomych, dostęp do plików będzie miała każda osoba, która pozna link do pobrania. Z jednej strony, jeśli link prześlemy do właściwej osoby będzie mogła ona szybko pobrać pliki. Z drugiej strony należy sprawdzać, kto dostaje link do naszych plików.

System nie korzysta z haseł dostępu. Jest to ekspresowa forma wysyłania plików do właściwych osób. Cały proces jest bezpieczny oraz szyfrowany i w 100% darmowy.