.

.

Креативни Брендови Држете Сè Стадион Торба, 10 x 7, Јасно

Креативни Брендови Држете Сè Стадион Торба, 10 x 7, Јасно

DEN 960.00

Количина на стоки
Достапно

СТАДИОН ТОРБА да се задржи во согласност, додека присуствувал на концерт или на аеродром.МЕРКИ 9 x 5.5-инчи.ЈАСНО страни со јаглен и праска границата со јаглен се справи и лак.НЕГА : Ги чисти.SB Дизајн Студио Држете Сè Колекција има уникатни парчиња за дом, канцеларија, патување и подарок идеи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди