.

.

YaeCCC 24 Пакет 3/16 Инчен М4 Нерѓосувачки Челични Јажиња Кабел Клип Менгеме

YaeCCC 24 Пакет 3/16 Инчен М4 Нерѓосувачки Челични Јажиња Кабел Клип Менгеме

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Пакетот вклучува 24pcs 3/16 Инчи М4 Нерѓосувачки Челични Јажиња Кабел Клип.Погоден за 3/16 инчи дијаметар јажиња или кабли.Направени од 304 од не ' рѓосувачки челични јажиња стеги, отпорност на корозија, долг животен век за максимална отпорност на корозија и издржливост.Совршен за местење на јаже, жица и кабел во неограничен број на апликации главно во местење, привремено парапет системи, обезбедување на товари, бесење на банери, знамиња и знаци и во основа ништо што вклучува кабли. 24 Pcs 3/16" M4 Нерѓосувачки Челични Јажиња Кабел Клип Менгеме.Дизајниран за неколку заедно две должини на челичното јаже, или да се формира око или јамка на челичното јаже.Челичното јаже треба да биде ист дијаметар како јаже клип.Се состои од U-облик на гром, а фалсификувани седло и две ореви.На два слоеви на челичното јаже се ставени во U-топ и стегната во место за тесна поврзаност.Пакетот вклучува : 24pcs М4 Нерѓосувачки Челик Кабел Клип.

Карактеристики на понудата

Слични понуди