.

.

Aclonar Деца Бебе Девојка Се Облекуваат Младата Долг Ракав Чипка Tulle Bowknot Фустан Везови Newbron Бебе Девојка Облека Облека

Aclonar Деца Бебе Девојка Се Облекуваат Младата Долг Ракав Чипка Tulle Bowknot Фустан Везови Newbron Бебе Девојка Облека Облека

DEN 597.60

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Рака Мие Само.Добро направени и прекрасна фустан, мека и пријателски за детската кожа.Таа има копчиња во crotch,копче за затворање, удобен за носење и промена на пелена.Погоден за baptisms, прослави, банкети, свадби, цркви, коктел забави или роденден партии, секојдневно.Погоден сезона : пролет,лето,есен.Рака мие со ладна вода без кајгана , сува станот.Подобро да се мијат одделно од другите боја на облека.

Карактеристики на понудата

Слични понуди