.

.

Kalagiri 12 Ply Zari Тема Темно Кафена и Златна Боја Везови и Накит Одлуки Конус Нишка 1 Mm Околу 1 Buc

Kalagiri 12 Ply Zari Тема Темно Кафена и Златна Боја Везови и Накит Одлуки Конус Нишка 1 Mm Околу 1 Buc

DEN 520.80

Количина на стоки
Достапно

Оваа тема се користи со Машина и Рака за Високата Couture Вез на apparels, кеси, appliques итн.Може да се направи doilies, закрпи, Applique, Рачни Торби, Што Чипка , цвеќе , Накит и многу повеќе!.Тема Големина На : - 1 Mm Околу Должина(Приближно) : - 125 Метри Стил : - 12 Ply Zari Тема.Боја : - Темно Кафена И Златна Продажба За : - 1 Buc.Ова предиво темата е идеален за модата, изгледа, идеален за сите вашиот занает шиење проекти.Предиво нишка , која може да се ues тоа да се направи вашиот сопствен swearter за вашите пријатели или љубовник.За повеќе производи кликнете на "Kalagiri". * Бренд : - Kalagiri * Убава Темна Кафена И Златна Боја Везови и Накит Одлуки Конус Нишка* Оваа тема се користи со Машина и Рака за Високата Couture Вез на apparels, кеси, appliques итн.* Може да се направи doilies, закрпи, Applique, Рачни Торби, Што Чипка , цвеќе , Накит и многу повеќе!* Ова предиво темата е идеален за модата, изгледа, идеален за сите вашиот занает шиење проекти.* Предиво нишка , која може да се ues тоа да се направи вашиот сопствен swearter за вашите пријатели или љубовник.

Карактеристики на понудата

Слични понуди