.

.

Глина Чаши Сет од 6 3.30x3.30 Инчи

Глина Чаши Сет од 6 3.30x3.30 Инчи

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Робустен, направена да трае.Убави и цврсти сет од 6 глина чаши, рачно изработени во брегот на централен Чиле.Оваа група на 6 глина чаши се направени да траат, resistent на многу високи температури.Даде предци допир да вашиот омилен простор.Уживајте топло какао или ладни пијалоци на лица и спремете се за многу комплименти.

Карактеристики на понудата

Слични понуди