.

.

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци SLR Камера за да 23.2 Mm 30 Mm 30.5 Mm 1.25 Инчен Адаптер Микроскоп Додатоци (Боја : 23.2 mm)

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци SLR Камера за да 23.2 Mm 30 Mm 30.5 Mm 1.25 Инчен Адаптер Микроскоп Додатоци (Боја : 23.2

DEN 420.00

Количина на стоки
Достапно

Монтажа Големина : 23.2 mm, или 30 мм, или 30.5 mm, или 1.25 Инч.Точка Име : Микроскоп Дигитална Камера Адаптер Прстен.Пакет се Вклучени : 1x полнач.Погоден Микроскоп : Стерео Микроскоп, или Биолошки Микроскоп, или Телескоп.Тип На Производ : Микроскоп Камера Адаптери.Микроскоп moveable фаза е направен од висок квалитет на пластика и метал, долго служат живот.Тоа е микроскоп додатоци, одлична замена за скршени еден.Ние се најдат на овој софистициран и здрав бинокуларна соединение микроскоп е многу погодна за учениците образование во средните училишта и универзитетот.Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди