.

.

Augusta Спортски Микро Поли Windshirt/Наредени

Augusta Спортски Микро Поли Windshirt/Наредени

DEN 443.28

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Надворешната школка на 100% микро полиестер наредени со 100% полиестер Тафт. 1 × 1 ребро поврзана V деколте, јака - ракави и дното бенд set-во ракавите.Страна цвест џебови водоотпорен.Спорт тип : Бејзбол.Надворешната школка на 100% микро полиестер.Наредени со 100% полиестер тафт.Пациентот етикетата.Rib-сплетам V деколте, јака, ракави и на дното бенд.Set-во ракавите.Страна цвест џебови.Водоотпорен.Храбар елементи во овој водоотпорен windbreaker.Со Микро полиестер надворешната школка и наредени полиестер внатрешни работи, тоа ќе штит од ветер и дожд, но е доволно светлина за да ви овозможи да се задржи се движи.Страна цвест џебови се погодни за мали предмети.Оваа издржлива и ниска одржување полиестер windbreaker е машина-перат, и достапни во различни живописни бои, кои нема да исчезнат како што игра во сите временски услови.

Карактеристики на понудата

Слични понуди