.

.

Amscan 250959 1-ви Роденден Сина Пом Пом Детето Партија Шапка, 1ct

Amscan 250959 1-ви Роденден Сина Пом Пом Детето Партија Шапка, 1ct

DEN 295.20

Количина на стоки
Достапно

100% Хартија.Направен во САД.Пакетот вклучува : 1-от Роденден Сина Пом Пом Партија Шапка.Карактеристики сините "1" во прилог на тоа, сина пом-пом прилог кон врвот, сина и пом-poms во прилог на дното.Совршен за вашето момче е роденден сина тематските роденден, наутички тематските роденден и други.Направени од здрав cardstock и еластична лента што одговара на повеќето деца 12-18 месеци.Вашето бебе ќе изгледа симпатична еден нивната 1-ви роденден носење на 1-ви Роденден, Момчето Металик Сина Пом Пом Конус на Партијата Капа!Оваа металик сина cardstock партија шапка карактеристики сините "1" во прилог на тоа, сина пом-пом прилог кон врвот, сина и пом-poms во прилог на дното.Направете вашиот малку еден роденден облека екстра симпатична со оваа партија капа!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди