.

.

Бош PS60-2A-RT 12V Max Cordless Литиум-Јонска Џеб Reciprocating Видов (Продолжува)

Бош PS60-2A-RT 12V Max Cordless Литиум-Јонска Џеб Reciprocating Видов (Продолжува)

DEN 2279.76

Количина на стоки
Достапно

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран за работа и изгледаат како нови, со минимално да нема знаци на истрошеност, од страна на специјализирани трети лица продавачот одобрени од страна .Производот е поддржан од минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кафеава или бела кутија.Додатоци може да биде општа, а не директно од производителот.Мерач за гориво - Полесно батеријата за управување за понатамошна работа.Удобно мек зафат врвот и телото.Доволно мала за да се постигне во тесни подрачја и аглите.Може да се намали на различни видови на материјали, вклучувајќи тврд материјал, како бакар и канал.Бош Литиум-Јон батерии понуда до 5 X повеќе пријави, 2 X подолг рок време и 7 X повеќе вкупен работи!Целосен систем за заштита - Над-оптоварување / над-струја, висока/ниска температура, и под напон заштита.Вклучува : 12 V Max Cordless Литиум-Јонска Џеб Reciprocating Видов - PS60-2 A-RT,(2) 12 V Max Литиум-Јон Батерии,30-Минутен Полнач.

Карактеристики на понудата

Слични понуди