.

.

Бебето е Мојот Прв Велигден Кошница Playset - Бебе Gund

Бебето е Мојот Прв Велигден Кошница Playset - Бебе Gund

DEN 986.40

Количина на стоки
Достапно

Толку симпатична и совршена големина за мали раце. 7" x 7".Супер меки Пополни& Истури Велигден Кошница игра забава за бебе!.Вклучува 3 симпатична развојни бебе играчки : Bunny дека rattles, Јајце дека crinkles и Пиле кој chirps!.Прекрасен квалитетот на прво место Велигден играчка и Keepsake подарок.Baby-safe раѓање и нагоре.Бебето е Мојот Прв Велигден Кошница Playest - бебе Gund.Претендираат игра со супер меки се пополни и истури baby-safe кошница.Големина 7x7. Развојни играчки вклучуваат : Bunny дека rattles.Јајце дека crinkles.Пиле дека chirps.Раѓање и нагоре.

Карактеристики на понудата

Слични понуди