.

.

КЕН БРАУН 18 Инчен Висока Брзина Индустриски Ѕид Фан 4012CFM 3 Брзина за Индустриски, Комерцијални, Станбени, и Продавница Use - ETL Безбедност Наведени

КЕН БРАУН 18 Инчен Висока Брзина Индустриски Ѕид Фан 4012CFM 3 Брзина за Индустриски, Комерцијални, Станбени, и Продавница Use -

DEN 1823.76

Количина на стоки
Достапно

3-Брзо се прилагодува со повлече синџир контрола кој три различни брзини,висока ефикасност производство на моторни до 4012 CFM на струење, 7.3 m/s воздухот брзина; моќен и силен вентилатор.Повлече синџир е 60 сантиметри, кој е многу удобен за вас за контрола на индустриски фан. 360°прилагодливи нервира ѕид-монтирани циркулираат фан ви овозможува лесно директни струење со промена на аголот на фан главата насочени ладење перформанси.Лесно се монтира со вклучени тешки ѕид заградата и хардвер.Идеална за дома, патио,оранжерии, гаражи, работилници и други области кои можеби ќе треба тешки ѕид фан.Метал Ѕид Фан има отворање на големината на 22.4 x 7.3 x 22.4 Инчи.БЗР во согласност рѓа-отпорни решетка, Екстра долг 6 метри кабелот за напојување, 120-Volt, 60 Hz, PSC мотор.Супериорен Квалитет со Грижи Слободен - услуги на Клиентите е нашиот задоволство и ние ќе се грижи за сите прашања со нашите производи .Се чувствуваат слободни да ни e-mail секое време за било каква загриженост.Сите KENBROWN Фан Производи има 5 Години Мотор - ETL Наведени.Нуди целосна 360 степени прилагодливи навалување за подобрување на воздухот брзина,ефикасност за ладење и циркулација на воздух нашироко.Нуди 6 стапки кабелот за напојување и 60 сантиметри повлече синџир за контрола 3-брзина.'Рѓа доказ 3 алуминиум ножеви подобрување на воздухот брзина.Прав-обложени челична конструкција и ' рѓа-отпорни grilles.Карактеристики на тешки виси бар.Целосно затворен мотор е термички заштитена и трајно се подмачкани за лесно одржување.Запечатени моторни домување штити моторот од работилницата остатоци и сите други прашина.Нуди целосна 360 степени прилагодливи навалување за подобрување на воздухот брзина,ефикасност за ладење и циркулација на воздухот widely Offers 6 стапки кабелот за напојување и 60 сантиметри повлече синџир за контрола 3-speed Rust доказ 3 алуминиум ножеви подобрување на воздухот velocity Powder-обложена челична конструкција и ' рѓа-отпорни grilles Features на тешки виси bar Fully затворен мотор е термички заштитена и трајно се подмачкани за лесно maintenance Sealed моторни домување штити моторот од работилницата остатоци и сите други прашина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди