.

.

PCI Бренд Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за HP 654A CF331A Синозелена Тонер Кертриџ 15K Принос

PCI Бренд Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за HP 654A CF331A Синозелена Тонер Кертриџ 15K Принос

DEN 907.20

Количина на стоки
Достапно

Ова е Вистински PCI Бренд / Премиум Compatibles Inc.производот за употреба во HP Принтери и е оправдано да бидат ослободени од дефекти во материјалите и изработката на Една Година.Употреба на нашите PCI брендирани потрошен материјал не ќе празнина производителот гаранција на вашиот печатач, копир, факс или други хардвер објект.Премиум Compatibles Inc.е САД recycler на користи и несакани PCI и OEM Бренд тонер касети.Да ги искористат предностите на нашата бесплатна услуга имаат минимум на 6 касети подготвени за рециклирање, ни e-mail и да побара за вашата при-пејд UPS-от повик ознака.Изјави производ приноси се базира на индустриски стандард 5% страница покриеност.Вашиот принос може да се разликуваат врз основа на употреба.PCI Бренд Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за HP 654 A CF331 A Синозелена Тонер Кертриџ 15,000 Страница Принос за употреба во следниве машини : HP Color Laser Jet Enterprise M651, HP Color Laser Jet Enterprise M651 DN, HP Color Laser Jet Enterprise M651 N.

Карактеристики на понудата

Слични понуди