.

.

Novex Бразилецот Keratin клима уред, 10.14 оз. - Reconstructive Keratin, Frizz контрола & Штета Поправка

Novex Бразилецот Keratin клима уред, 10.14 оз. - Reconstructive Keratin, Frizz контрола & Штета Поправка

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

МАЗНЕЊЕ И ЗАЈАКНУВАЊЕ : Оваа Novex мазнење на клима уред е специјално формулиран за луѓе кои се исправи косата.Ако ви се рамни железо или сушете ја косата редовно тогаш ви треба дополнителна влага и хидратација за да се држи чекор со вашиот стил.Оваа keratin и витамин богата формула помага да се намали количината на времето што е потребно да се изедначи вашата коса во утро на сите а имајќи го напојуваат.KERATIN БЕЗБЕДНО ФОРМУЛА : Ова е натриум хлорид или сол слободни формула која ви помага да го заштитите вашиот keratin третман услуга.Овие високо долар услуги треба да бидат згрижени во еден специфичен начин и бараат keratin протеини за обнова на структурата.Ова е мазнење и хидратантен шампон, кои нежно чисти вашата коса и додава вредни хранливи материи и влага да се задржи вашата коса во потрага своите најдобри.REBUILDS КОСА И ЗАШТИТУВА ОД ТОПЛИНА : Novex Бразилецот Keratin клима уред ги штити и заптивки косата од топлина и еколошки елементи.Затворен cuticle ја штити вашата боја на косата и одржување на виталните хранливи материи и влага.Со здрава cuticle слој сте во можност да се избегне прекумерна топлина штета и заштита на вашиот оштетени, кревка или над-обработени влакна видови.s.ДОДАВА СЈАЈ И ТЕЛО : Овој дневен keratin средството за смекнување на косата е високо ефикасен во обнова на коса и се што ќе ви овозможи да се постигне максималниот волумен и сјај со вашиот hair.By затворање на cuticle надолу на косата да стане рефлексивни и се зголемува сјај неизмерно.ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ СОСТОЈКИ : TThis клима уред и сите Novex производи користиме високо квалитетни состојки и се произведени со највисоките стандарди.Овој производ е безбеден и нежни доволно за секојдневна употреба и е идеален за мажи или жени.Најчиста Бразилецот Keratin.Формалдехид СЛОБОДНИ.Novex Бразилецот Keratin Колекција.Се состои од производи кои беа развиени за лекување на косата, со враќање на сјај и мазност.Оваа збирка содржи повеќето вистински хидролизираат keratin.Тоа им овозможува на косата, да го апсорбира производ брзо, што резултира со зајакнување на структурата на косата со негување и зајакнување на тоа.Ова ја прави косата shinier, помеки и помага да се reestablish нејзиното природно движење.Плус, тоа не се земе од кадрици или бранови, тоа едноставно defrizzes косата за крајната сјај и silkiness.Novex за Нега на Коса Бразилецот Keratin клима уред, 10.14 оз.Novex Бразилецот Keratin средството за смекнување на косата е подобрена третман кој го враќа мазност и поправки на сите видови на коса со длабоко реконструкцијата на влакна на косата која е оштетена поради прекумерна сувост.Овој производ е исполнет со повеќето технолошки вистински Бразилец Keratin да го напуштите вашиот косата мазна, мека и frizz контролирани.

Карактеристики на понудата

Слични понуди