.

.

Виолетова Лен ДЕЛУКС WH-6B Tablecloths, 70 x 132, Бела

Виолетова Лен ДЕЛУКС WH-6B Tablecloths, 70 x 132, Бела

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Увезени.Живеат во стил ! - на tablecloths има совршена комбинација од Големината, со детали, и бојата на кожата, овозможувајќи ви да го избере најдобриот tablecloth за секоја прилика.Трајни изградба - тие се произведени од супер тешко носи 100 Percent полиестер материјал, со лесна конструкција дека нема лесно да се кавгата по долгорочна употреба.Додадете свеж допир - ажурирајте го вашиот дом со оваа атрактивна сомот чипка чиста Флорални лукс дизајн tablecloth, кои ќе заличи до вашиот дом, и сигурно ќе додадете една убава на допир на вашата маса оркестарот.Најголем украс - облечи вашата маса врвот за некоја посебна прилика со оваа прекрасна сомот чипка чиста Флорални лукс дизајн tablecloth.Спајс до вашиот дом и да додадете гламур и амбиент.Лесно е грижа - машина перат, ниска температура на вода, нежно циклус, не-хлор кајгана, собори сува ниска, железо ако е потребно, на постојан притиснете ниво.Делукс дизајн tablecloths во различни големи бои на делукс дизајн tablecloths се стручно се прилагодени, ткаенина е направен од 100 Percent полиестер микрофибер за ултра мека чувствуваат и лесно се грижи.На tablecloth од нашите ексклузивни лукс дизајн колекција преобразува било tabletop во визуелно ремек-дело.На модерна и тренди tablecloth е прекрасен додаток на било маса или бифе сервер и е исто така добра за посебни настани или страни како што е свадба прием маси, булчински тушеви, роденден партии, годишнина и многу други специјални настани.Украсете го вашиот дом со богатството и стил со овој tablecloth, и зголемување на уникатен стил на вашата соба во еден момент!имајќи го ова прилагодено tablecloth ќе додадете контакт на радост за твоите дома декор, и ќе се донесе нов живот на вашиот дом.На tablecloth се сигурни да додадете вкус, текстура, и длабочина на вашиот простор за живеење.; мека луксуз декорација за прифатлива цена.; домот прилагоди и стручно пораби hems.; исчезнат-отпорни и дамка-отпорни.; машина за миење на ладно, собори сува на ниско ниво.

Карактеристики на понудата

Слични понуди