.

.

Б'laster 16-КБР Моќен Цитрус врз Основа Degreaser - 11-Унци

Б'laster 16-КБР Моќен Цитрус врз Основа Degreaser - 11-Унци

DEN 575.04

Количина на стоки
Достапно

Брзо дејство на Формула Може да се Чисти со Вода.Спреј за и да Ги исклучи Тешка Маснотии.Безбедно Да Се Чисти Од Не ' Рѓосувачки Челик.Б'laster Цитрус врз Основа Degreaser отстранува катран, маст, масло, смола и лепило од речиси било која површина.Како една од Б'laster најпознатите разноврсна производи, Цитрус врз Основа Degreaser има безброј апликации.Тоа е брзо дејствување, лесен за употреба од страна на прскање и бришејќи исклучено и може да се чисти со вода.

Карактеристики на понудата

Слични понуди