.

.

Додади На 10M FORTINET SP-Кабел-ADASFP+

Додади На 10M FORTINET SP-Кабел-ADASFP+

DEN 5759.76

Количина на стоки
Достапно

100% компатибилни и да работат. 1. 25 GB/s. 1 Пакет. 1 x SFP+ Машки Мрежа. 1 x SFP+ Машки Мрежа.Производителот : ADDON Дел : СП-КАБЕЛ-ADASFP+-AO UPC : 821455605912 Категорија : Вмрежување - Трансиверите & Мултиплексери - Tranceivers & Tranceiver Модули Опис : Add On Add On - Ethernet 10 GBase-CU кабел - SFP+ да SFP+ - 33 ft - twinaxial - активни Опис Опис : 10 M FORTINET 10 GBCU SFP+ ДА SFP+ DAC TAA Add On - Ethernet 10 GBase-CU кабел - SFP+ да SFP+ - 33 ft - twinaxial - активни Оваа Fortinet SP-КАБЕЛ-ADASFP+ компатибилен 10 GBase-CU SFP+ да SFP+ директни закачите на кабелот работи со текот на активен бакар со максимален дофат на 10. 0 метри.Тоа е програмиран и серијали за да се обезбеди тоа е целосно во согласност и функционална.Директен прикачите кабли се направени за да бидат во согласност со MSA стандарди.Опис на производот Add On Ethernet 10 GBase-CU кабел - 33 ft Тип Ethernet 10 GBase-CU кабел Технологија Twinaxial Карактеристики Активни кабел (сигнал регенерација) Должина 33 ft Конектор SFP+ Конектор (Втор Крајот) SFP+ ОЕМ Производителот Еквивалент Дел Број Fortinet SP-КАБЕЛ-ADASFP+ Производителот Ограничен живот Продолжен Спецификации Општо Мрежен Кабел Тип Ethernet 10 GBase-CU кабел Технологија Twinaxial Американски Жица Мерач (AWG) 24 Карактеристики на Активните кабел (сигнал регенерација) Должина 33 ft Конективност Конектор SFP+ Конектор (Втор Крај) SFP+ Разно ОЕМ Производителот Еквивалент Дел Број Fortinet SP-КАБЕЛ-ADASFP+ во Согласност Стандарди MSA TAA Согласност Да Производителот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди