.

.

Божиќ Шише За Вода Превозникот Кадифен Првенство Ракав Рамо, Рака Земјата Дрво Изолирани Шише За Вода Носителот Торба Случај Торбичка Маска

Божиќ Шише За Вода Превозникот Кадифен Првенство Ракав Рамо, Рака Земјата Дрво Изолирани Шише За Вода Носителот Торба Случај Торбичка

DEN 503.76

Количина на стоки
Достапно

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логистика Пристигнување Во Рок Од 5 До 12 Дена.Шише За Вода Материјал : Надворешниот Слој На Шише За Вода Рака Е Направен Од Високо-Квалитет Кадифе, И Поставата Е Направен Од Супер Мек Јагне Сомот Материјал.Материјалот Е Задебелена И Scalded За Да Спречи Судири И Да Се Спречи Боја Од Падне Во Чаша Вода.Дизајн : Торба Покрие Е Во Облик На Божиќ Шапка, Роман Симпатична, Подвижен И Сестран.Тоа Е Термичка Изолација, Водоотпорен, Shockproof И Анти Лизга Функции.Згусне Анти Scalding Да Се Спречи И Да Се Избегне Судир Боја Падне Во Чаша Вода.Големина : Шише за Вода Поклопецот Е Погоден За Вода во Шишиња, Со Дијаметар Од ¢ ‰¤8.5 см,Висина На ¢ ‰¤20cm, Кои Се Совршено се Совпаѓа Со Овие Шишиња со Вода И Им се Обезбедат Најдобрите Заштита.Повод : Погоден За Божиќ, Ноќта На Вештерките И Други Манифестации.Исто Така Погоден За Излети.Во Прилог На Литургија, Тоа Исто Така Може Да Се Користи За Да Се Одржи Грицки, Бонбони, Итн.Боја : Земја Дрво Кадифен Првенство Ракав Рамо, Ракаrn The Надворешниот Слој На Оваа Шише за Вода Рака Е Направен Од Високо-Квалитет Кадифе, И Поставата Е Направен Од Супер Мек Јагне Кадифе.Материјалот Е Задебелена И Scalded За Да Спречи Судири И Да Се Избегне Боја Од Падне Во Чаша Вода.На Работ На Кесата Е Направен Од Мек Фланелен Боксери, И Поклопецот Е Обликуван Како Божиќ Шапка, Која Е Роман И Симпатична, Подвижен И Сестран.Нашите Шише за Вода Поклопецот Е Погоден За Децата на Шишиња со Вода Со Дијаметар Од ¢ ‰¤8.5 cm И Висина Од ¢ ‰¤20cm.Тоа Е Совршен Натпревар Со Овие Шишиња Со Вода И Им Обезбедува Најдобра Заштита.Децата Ќе Го Сакам Симпатична И Хармоничен Изглед.Опремени Со Прилагодливи Рамо, Рака, Тоа Може Да Биде Еден Shouldered Или Крст-Тело Или Преносни.Погоден За Божиќ, Ноќта На Вештерките И Други Манифестации.Тоа Е Исто Така Погоден За Класи И Излети.Во Прилог На Литургија, Тоа Исто Така Може Да Се Користи За Да Се Одржи Грицки, Бонбони, Итн.Еден Пакет Е Мулти-Цел, Практичен И Удобен.Шише За Вода Ранец, Погоден За Деца.Торба Отворање на Е Затворена Со 3 Snap Токи И Монтажни Прилагодливи Рамо, Рака (Вкупната Должина На Рамо, Рака Е Околу 120cm).Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака, Не Bleach, И Нека Се Исуши Природно.Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди