.

.

LUSHENG Случај за Чест Игра 4T Про, од Тебе Боја Калено Стакло Назад Школка Мека TPU Работ Покривајте Телефонот Случај, за Чест Игра 4T Про (6.3) - Црвена

LUSHENG Случај за Чест Игра 4T Про, од Тебе Боја Калено Стакло Назад Школка Мека TPU Работ Покривајте Телефонот Случај, за Чест Игра

DEN 1430.40

Количина на стоки
Достапно

Калено стакло од тебе боја шема школка е совршено компатибилни со Чест Игра 4 T Про.Направени од високо-квалитетна мека TPU+ калено стакло.Употребата на вертикално искачување бои прави школка повеќе напредни и текстура.Лесен и лесно да се носат, тоа го прави вашиот телефон да изгледа тенка и не гломазна.Прецизна исечок овозможува лесен пристап до сите порти, копчиња, и обезбедува ефикасна заштита од удари и гребнатини за телефонот.Ние сме посветени на развој и производство на мобилен телефон случаи.Нашата цел е да се обезбеди одлична заштита за вашиот телефон за да се спречи тоа од паѓање и bumping.Не само тоа, убавина и комфор на мобилен телефон случаи се исто така нашата постојана извршување.Функција : 1. Точно да одговара на обликот на телефонот, лесно да ги користите сите пристаништа и функции, како и поддршка за безжично полнење.2. Дебели, тенки, силен, но не гломазна.3. Мека текстура : мека течни силиконски материјал има не се лизга чувствуваат, е удобно да зафат се чувствува добро, и не е лесно да се чисти.4. Заштита на екранот и задниот поклопец.Малку подигната усни може да се заштити екран и камера од гребнатини и пукнатини.5. Вертикална тебе задниот поклопец ви овозможува да се покаже на уникатен изглед на телефонот и да го покаже вашата личност.

Карактеристики на понудата

Слични понуди