.

.

Правда Лигата Филм Вејн Aerospace Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

Правда Лигата Филм Вејн Aerospace Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

DEN 2385.60

Количина на стоки
Достапно

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.ДИЗАЈНИРАН ДА ТРАЕ : Нашата шарм приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Направен од метал и се состои од смола-на врвот дизајн на двете страни.Шармот е околу 0.6" (15mm) во должина.СОВРШЕН ЗА ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Ова незаборавно телефон шарм е совршен како партија корист, goodie торба додатен, порибување stuffer, класа седенка, или за во секое време да се чувствуваат-добра забава.Идеален за додавање прскање на личност во вашиот личен уред.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Правда Лигата Филм производи со Графика и Повеќе се официјално лиценцирани од страна на Ворнер Брос (warner bros со гордост се печатени во САД.ПРАВДА ЛИГАТА и сите поврзани со ликови и елементи & DC Comics и Ворнер Брос (warner bros Entertainment Inc. (s19).На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм!Тоа приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.Доаѓа со смола-на врвот дизајн на двете страни на метал шарм.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Приближната големина на шарм е 0.6" (15mm) во дијаметар.Телефонот не се вклучени..но вие веќе го знаеше тоа, нели? : -) ⁣ ⁣За Дизајн : Правда Лигата е хит филмот кој ги обединува повеќето исконски DC суперхероите на сите времиња.Правда Лигата карактеристики прв на екранот тим на Бетмен (Ben Affleck), Супермен (Henry Cavill), Aquaman (Џејсон Mamoa) и се Прашувам Жена (Гал Gadot).Ако сте љубител ќе ви се допаднат оваа службен Правда Лигата Филм производ!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди