.

.

Слоан S1101009 1101009 Писоар, една големина, Бела

Слоан S1101009 1101009 Писоар, една големина, Бела

DEN 1428.00

Количина на стоки
Достапно

На ѕидот висеше врвот spud стаклестото кина; Washdown испирање акција; Составен испирање на rim.Пакет Должина : 28.0".Пакет ширина : 19.0".Пакет Висина : 17.0".Секој ден во целиот свет, Слоан производи се поврзете на системи со кои управуваат со нашата планета е најскапоцениот ресурс.Како светски водечки производител на комерцијални водоводни системи, тие го трошат повеќе од еден век пионерски паметни, водата,-зачувување на тоалетот решенија кои се направени да траат цел живот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди