.

.

LJJSMG Запалени Шминка Огледало 10x Зголемување, Батерија Tabletop Суета Огледало Двојно Двострано Светлината Прилагодливи, Хром Финиш (Боја : Бела)

LJJSMG Запалени Шминка Огледало 10x Зголемување, Батерија Tabletop Суета Огледало Двојно Двострано Светлината Прилагодливи, Хром

DEN 4946.40

Количина на стоки
Достапно

Ви благодариме за посетата на "LJJ" продавница, ве молиме да бидат сигурни да се купи, под нормални логистика услови, можете да ја примите вашата купени стоки во рамките 18-25 дена.Ви благодариме за посетата на "Tolalo" продавница,По добивањето на својата цел, ние веднаш ќе се организира на испорака за вас.Во нормални логистика, ќе добиете вашите купени стоки во рамките 18-25 дена.Ве молиме да бидат сигурни да се одржи вашата цел.Три различни светлина бои, повеќе сеопфатна шминка и нега на кожата, три различни светлина бои може да се прилагоди, high-definition одговор на кожата на лицето, јасно флеки, да се создаде висока вредност.Бескрајно ја прилагодите светлината на светлината, сврти го огледалото прстен на десно за да ја прилагодите светлината; префрлате помеѓу студена/топло/дневна светлина, по своја волја, и да се сврти го огледалото прстен на лево за да ја прилагодите светлината боја.Тип-C полнење интерфејс, полнење е лесен и брз, и позитивни и негативни приклучоци се применливи, и издржливост е посилна.Функција : огледалото е вграден во магнетно функција, а тоа може да се користи со 10x лупа да се направи порите invisible10 пати убавината лупа, нацртајте очи повеќе clearly Wall-монтирани дизајн, спаси space Main материјал : ABS/Glass LED боја температура : 6500 K/ 3500 KLED lumens : 28-30 LM (еден)Батерија тип : 18650 литиум батерија/6000m A.h Highlight траење : за 3 HExternal влез : DC 5 V/2 APower : Максимална излезна 6 WProduct нето тежина : 1163 почвата 10g Product спецификации : 205 X 326 x 50mm Package Вклучуваат : 1 x Mirror Thank вас за вашата поддршка за нашата продавница, ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас во времето, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди