.

.

Божиќ Салфети - Божиќ Крпа Салфетки Празник Салфетки Крпа Салфетки Сет од 6 Лен Салфетки Табела Салфетки Божиќна Вечера Салфетки Ткаенина Ткаенина Салфетки за Обно

Божиќ Салфети - Божиќ Крпа Салфетки Празник Салфетки Крпа Салфетки Сет од 6 Лен Салфетки Табела Салфетки Божиќна Вечера Салфетки

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛ - Секој крпа салфетка е создадена со користење на најдобрите целосна најдобри-одделение полиестер, овие бели вечера салфетки со орнаменти се меки и апсорбира вода, сува брзо, траат долго време, и е составен од моќни крпа дека не солза или исчезнат.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ - Овие лесен-за нега на текстил салфетки сет од 6 дојде на одлична цена и одличен квалитет и ќе биде совршен за Божиќ крпа салфетки.Ова е одлично место да се купи крпа салфетки големо.ЗБОГАТЕТЕ го ВАШЕТО ДОМАЌИНСТВО - Овие Божиќ лен салфети се совршен прилог на секое домаќинство оркестарот, бидејќи тие се бели салфетки со елегантна украси на нив.Да ги користите овие вечера салфетки платно за да ги импресионираат никого.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - Овој прекрасен Божиќ крпа салфетки сет од 6 е дизајниран во Хјустон TX.Произведено во Кина.Содржи украс дизајни совршен за двете Божиќ и општите сезона на падот.ПОЈАВУВАЊЕ ГРУПИ - ве Молиме кликнете Посета на ПРЕДНАТА ЛАК Продавница под наслов да се најде за појавување на премиум Божиќ маса тркач и placemats и салфетки.Нашата компанија е во САД на компанијата, можете да не контактирате во секое време ако било какви прашања или проблеми.На placemats и табела тркачи имаат различни празник дизајн на секоја страна, тоа ќе го олеснат вашиот одмор трпезарија економски еден сет, наместо да плаќаат за две групи.Тие се најубаво пораби и hemmed направени од мека, квалитет полиестер, отпорни од топлина и нечистотија.Placemats се направени со три издржливи ткаенини слоеви и табела тркачи се направени со 2 издржливи ткаенини слоеви, долготрајни свежи изгледа по неколку години на употреба, тоа ќе биде вашиот омилен празник на маса и постелнина.Појавување на placemats, табела тркачи и салфети се достапни.ПРЕД ЛАК е основана од страна на група на лица со над 70 години комбинација искуство во работа за Среќа 100 компании во Инженерство, Производство, и Синџирот на Снабдување поле.Ние сме посветени да го користите нашата експертиза да донесе врвен квалитет на производите економски e-commerce платформа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди