.

.

SABI-БЕЛО-УДАР 4.3 инчи Сет од 5 ДОБРОТО Поставува Јапонски оригиналните Порцелански

SABI-БЕЛО-УДАР 4.3 инчи Сет од 5 ДОБРОТО Поставува Јапонски оригиналните Порцелански

DEN 1828.80

Количина на стоки
Достапно

Ова е инструмент кој ја излева доброто.Тоа е особено погоден за ладно доброто.Ова е сет на 5 ДОБРОТО инструменти и 5 чаши.Ако сакате повеќе чаши,можете да пребарувате 4580477905276 .Големина е W4.3x3.3,H4.4inches.Тоа е Јапонски оригиналот.Доброто е традиционалниот ориз вино на Јапонија.Таа доаѓа во неколку различни варијанти, и беше прв пат се направени најмалку 2,000 години.Совршен за доделување на вашите важни гости.ДА : машина за миење Садови, NO : Микробранова, Не : Рерна.Сите објектот е Бесплатен превозот.Поштенски е вклучена во цената.Јас го испратите производот што е помалку од 99 долари во ШАЛ или Воздух mail со следење на број(тоа ќе пристигнат по 10-20days) ,и повеќе од 100 долари во ЕМС или UPS или Fedex(можете да го изберете). * Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. * Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. * Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до - не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.Ова е инструмент кој ја излева доброто.Тоа е особено погоден за ладно доброто.Ова е сет на 5 ДОБРОТО инструменти и 5 чаши.Ако сакате повеќе чаши,можете да пребарувате 4580477905276 .Големина е W4.3x3.3,H4.4inches.Тоа е Јапонски оригиналот.Доброто е традиционалниот ориз вино на Јапонија.Таа доаѓа во неколку различни варијанти, и беше прв пат се направени најмалку 2,000 години.Совршен за доделување на вашите важни гости.

Карактеристики на понудата

Слични понуди