.

.

Mitutoyo 293-186, 1 - 2 X .00005/0.001 mm IP65 QuantuMike Надвор Микрометар, Нема Излез, Ratchet Напрсток, Со Стандард

Mitutoyo 293-186, 1 - 2 X .00005/0.001 mm IP65 QuantuMike Надвор Микрометар, Нема Излез, Ratchet Напрсток, Со Стандард

DEN 379.20

Количина на стоки
Достапно

IP65 Водоотпорен оценет.Брзо дејствување вретено.Ratchet Напрсток.Карбид мерење лица.Се снабдува со стандард и опремени пластични случај.Mitutoyo IP65 Quantu Mike Надвор Микрометар, Опсег : 1 - 2", Резолуција : .00005"/0.001 мм, Напрсток : Ratchet Напрсток, Излез : Не, Стандард : Да, Функции : Потекло-сет, Нула / ABS, Чекање, Авто моќ/исклучување, Податоци излез, инчен/mm конверзија, Аларм : Низок напон.

Карактеристики на понудата

Слични понуди