.

.

Beadalon 20-Мерач Оцрни Отпорни Сребрена Плоча Круг Жица, 1/4-Фунти

Beadalon 20-Мерач Оцрни Отпорни Сребрена Плоча Круг Жица, 1/4-Фунти

DEN 417.60

Количина на стоки
Достапно

Голем половина-тешко калено жица голема жица за завиткување.Лошата Отпорни Обложени - Жица.Одличен квалитет на обликувањето на жица.Број на модел : 180 B-020-П германски Стил Жица е одличен квалитет обликувањето жица, достапен во 4 мерачи и неколку форми.Оваа бакар и месинг жица има анти-оцрни слој и има совршена темперамент и да заврши, за повеќето накит жица за завиткување користи.Фенси Круг жица е изградена на две насоки на круг жица, кои биле извртени заедно, а потоа се кандидира преку инструментално да се направи надвор круг повторно (наместо вообичаените се вртат/испакнатини на извртени жица), креирање на многу уникатен модел.

Карактеристики на понудата

Слични понуди