.

.

Cupture наопаку Пиво во Кригла, 28oz (Brown)

Cupture наопаку Пиво во Кригла, 28oz (Brown)

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

BPA free.Зголемен обем на 28oz.Мулти-функционални капак.Двоен ѕид изолирани.Топ рек машина за миење садови безбедно.Добиете најмногу од вашиот хопс со овој наопаку пиво гимнастик.Единствена pilsner дизајн го подобрува суптилностите на арома и вкус, па можете да уживате во nuanced палета на вашиот омилен ales и lagers.Направени од премиум акрилик материјал, ова 28oz двојно изолирани гимнастик ќе го задржи вашето пиво постудено за подолг што го прави совршен за BBQs, отворено спортски игри, и релаксирачки покрај базенот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди