.

.

fitBAG Издржи Браун Обичај Прилагодени Ракав за Sony Xperia XA2 Ултра. Парична казна Одговараат на Ткаенина Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Издржи Браун Обичај Прилагодени Ракав за Sony Xperia XA2 Ултра. Парична казна Одговараат на Ткаенина Торбичка со Интегриран

DEN 453.60

Количина на стоки
Достапно

Handsewn за совршено се вклопуваат за Sony Xperia XA2 Ултра.Оваа торба само ќе одговара Sony Xperia XA2 Ултра без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Многу фини и модерен ткаенина.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди