.

.

ZASE Дизајн на Корица за LG STYLO 5 Заштитни Случај, LG Stylo 5 Плус Паричникот Случај Премиум СТП Кожа Флип Домот, Жените Тенок Folio w/[Потпирачот] ID Картичка врвка за околу Рака

ZASE Дизајн на Корица за LG STYLO 5 Заштитни Случај, LG Stylo 5 Плус Паричникот Случај Премиум СТП Кожа Флип Домот, Жените Тенок

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

За новиот 2019 објавен LG Stylo 5 / LG Stylo 5v / LG Stylo 5 Плус / LG Stylo 5x (Verizon/Т-Мобиле/Metro PCS/Крикет/Поттик за Мобилни/Богородица/Trac Fone/Net10/Спринт/Xfinity Мобилен) 6.2-инчен екран на телефонот модели само. ***Ве молиме видете слики за модел на телефон споредба.Бродови од САД во Zase мало пакување.СИТЕ-ВО-ЕДНО ТЕЛЕФОН СЛУЧАЈ : Заштитна Телефон за Носење Паричникот Торбичка Покрие Флип Folio направени од Премиум Синтетички Кожа со Мека TPU јадро.УДОБЕН : Вклучува 3 слотови да држете го вашиот ID/Кредитни Картички и Готовина Џеб w/ магнетно копче за безбедна snap заклучување на затворање.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ : прекривачот набори во себе поддршка на потпирачот и вклучува практични Пренослив Телефон Рака Wristlet.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Дизајнирани за пристап до сите порти со случај на (нема да биде компатибилен со било која друга LG модели, ве молиме видете слика за референца).ZASE Уникатен Дизајн Сите-во-едно Телефон Заштитна за Носење Паричникот Покрие компатибилен со LG Stylo 5 / LG Stylo 5v LG L722 DL-објавен во 2019. Нема да биде компатибилен со било која друга LG моделите ***Бродови од САД во Zase мало пакување.

Карактеристики на понудата

Слични понуди