.

.

HP DesignJet T525 Голем Формат Безжична Плотер Печатач - 36, со Мобилен Печатење (5ZY61A)

HP DesignJet T525 Голем Формат Безжична Плотер Печатач - 36, со Мобилен Печатење (5ZY61A)

DEN 1967.76

Количина на стоки
Достапно

Идеален за : Архитекти, инженерство, како и изградба професионалци кои треба да се зголеми продуктивноста со компактен плотер дека може да се пресели околу канцеларија.Медиумите Големини : 8.3 на 36-во широк листови; 11 до 36-во ролни.Медиумите Ракување : Лист храна; тркалаат храна; текст фах; медиуми за отпадоци; автоматска машина.Ги задоволи растечките потреби со светот е најмалиот голем формат, плотери, совршено се вклопуваат за вашата канцеларија и буџет.Се радикално едноставни, квалитетни, заштеда на време и печатење за да ви помогне да се испорача на повеќе проекти и поголеми предизвици.Конективност : Брз Етернет (100 Base-T); Hi-Speed USB 2.0; Wi-Fi.Мобилен Печатење : Директно печатење од мобилните апликации на Android и Chrome OS; HP Smart апликација за i OS и Android.Печати Брзина : До 35 сек/страница на А1/D. Софтвер се Вклучени : HP Smart app; Лесно да се печати проектот поставува и PDF документи со HP Кликнете на печатење софтвер; Креирање постери користење на слободен премиум фотографии, графика HP Design Jet Комунални за Mac и Windows.Зошто да се Купи : Откријат заштеди од вашиот канцелариски простор на вашиот буџет, со светот е најмалиот плотери и вграден стои.Со вградениот Wi-Fi, исто така може да заштедите време преку поврзување и печатење веднаш.Заштедите пари со HP најмногу прифатлива плотери.HP Design Jet Мастило Касети : HP 711 29-ml Цијан (CZ130 A), HP 711 29-ml Цијан (CZ130 AB), HP 711 29-ml Магента (CZ131 A), HP 711 29-ml Магента (CZ131 AB), HP 711 29-ml Жолта (CZ132 A), HP 711 29-ml Жолта (CZ132 AB), HP 711 3-pack 29-ml Цијан (CZ134 A), HP 711 3-pack 29-ml Цијан (CZ134 AB), HP 711 3-pack 29-ml Магента (CZ135 A), HP 711 3-pack 29-ml Магента (CZ135 AB), HP 711 3-pack 29-ml Жолта (CZ136 A), HP 711 3-pack 29-ml Жолта (CZ136 AB), HP 711 38-ml Црна (CZ129 A), HP 711 38-ml Црна (CZ129 AB), HP 711 80-ml Црна (CZ133 A), HP 711 80-ml Црна (CZ133 AB).HP 731 Design Jet глава за печатење (C1 Q10 A).За Поддршка на производот : Една година ограничена хардвер гаранција.Да зачувате простор, време и пари со компактен плотер со вграден Wi-Fi, што им овозможува да печатите веднаш.Забрза PDF печатење процес.Да ги печатите од вашиот паметен телефон со HP Smart app.Добиете висок квалитет и висока брзина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди