.

.

GBSTORE 100 Парчиња Накит Beading Жица за Нараквица DIY Изработка на Накит,Накит Занает Жица Меморија Жица Манжетната за Накит DIY Злато, Бронза

GBSTORE 100 Парчиња Накит Beading Жица за Нараквица DIY Изработка на Накит,Накит Занает Жица Меморија Жица Манжетната за Накит DIY

DEN 157.92

Количина на стоки
Достапно

Направени од Издржлив Материјал алуминиум,кои се издржливи и отпорни да исчезнат,накит одлуки основна алатка, која може да го подобри вашиот рацете на способност и украсете го вашиот дом.Најдобар Избор на DIY љубовници,Силна beading жица во супериорен Квалитет,тоа држи добро и многу издржливи.Одлично за DIY Вашите Посебни & Уникатен Накит.Совршен за изработка на прстен, earring, нараквици и ѓердани, жица завиткување накит, beaded синџир, или цветни уредување, кадрирање, капа на одлуки & губење на занаети, дом.Големина : 0.6 мм Дебелина , 6 cm во дијаметар ,Боја : Злато.Пакетот вклучува : 100 Парчиња Злато Карики.GBSTORE 100 Парчиња Накит Beading Жица за Нараквица DIY Изработка на Накит,Накит Занает Жица Меморија Жица Манжетната за Накит DIY Злато Bronze Made од Издржлив Материјал алуминиум,кои се издржливи и отпорни да исчезнат,накит одлуки основна алатка, која може да го подобри вашиот рацете на способност и ги красат вашата home Best Избор на DIY љубовници,Силна beading жица во супериорен Квалитет,тоа држи добро и многу издржливи.Одлично за DIY Вашите Посебни & Уникатен Jewelry Metal : alloy Color : Злато Димензии : 0.6 мм Дебелина , 6 cm во дијаметар Пакет : 100 Парчиња Злато Карики Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да buy2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодарам многу!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди