.

.

Божиќ Placemat Сет од 6,Среќен Божиќ Црна и Црвена Бивол Plaid Elk со Елка Placemat,Duranble Не се Лизга Трпезариска Маса Душеци за Дом и Кујна Декорација,13x19 Инчен

Божиќ Placemat Сет од 6,Среќен Божиќ Црна и Црвена Бивол Plaid Elk со Елка Placemat,Duranble Не се Лизга Трпезариска Маса Душеци

DEN 408.00

Количина на стоки
Достапно

Пакет : Вклучуваат 6 парчиња трпезариска маса душеци,мерка 13x19 инчи.Сите placemats се намали од страна на машина со никаков груб selvedge.Квалитет на Материјалот : Нашата placemats постави направени од квалитетни Памук, Лен,која е не се лизга,топлинска изолација,мека и издржливи.Заштита на вашата маса од гребнатини и дамки.течност може да се оди преку placemats,чисти кога заврши.Не е лесно да се деформира,издржлив и не бледнее,кои можат да ги задоволат вашите долгорочни користење потреби.Широко се Користи : на placemats се добар избор за семејството секојдневна употреба,кујна,трпезариска маса,хотел или канцеларија.Исто така, овие placemats се одличен подарок за Денот на Благодарноста,Божиќ,ноќта на Вештерките,за Денот на Вљубените.И placemats може да се користат во отворен и затворен активности за да се задоволат вашите различни потреби.Елегантен Дизајн : На placemat за трпезариска маса се совршен додаток на вашата вечера маса,убава стилски модерна placemat да додадете повеќе забава за вашата кујна на маса,ви нуди креативни и уникатни идеја за декорација на домот.Помагање додадете одмор или партија атмосфера на вашата трпезариска маса.Лесно да се Грижи : Нашата placemats собата е перат,ако има дамки заглавени во placemat,користете четка и сапуница вода за чистење.Не кајгана.Квалитет на Материјалот : Нашата placemat поставени се направени од квалитетен материјал,мека и издржливи,тоа може да им помогне на красат вашата маса,заштита на вашата маса од гребење на knifes и предниците и тоа исто така може да помогне да додадете одмор или партија атмосфера.Повеќекратна употреба : се Користи во вашиот dinng маса, канцеларија маса,отворен и затворен активности,исто така, може да се користи кога сте на пикник.Совршен за кујна,хотел или канцеларија,ресторани или продавници за кафе,одмор,дома партии,семејни собири.Лесно Нега : Машина перат.Нема потреба да се грижите за се намали и боја исчезнат.Кајгана не е достапна.Пакет : 4 парчиња место душеци(13"x19")6 парчиња место душеци(13"x19")ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи некои отстапување се должи на manumal мерење.

Карактеристики на понудата

Слични понуди