.

.

uCOLOR Флип Кожен Паричник Случај Картичката во Држачот за iPhone 6 7 8 SE 2 со Држачот на Потпирачот - Мермер Дизајн Компатибилен со iPhone 6/8/7 SE (2020) 4.7 (Леопард)

uCOLOR Флип Кожен Паричник Случај Картичката во Држачот за iPhone 6 7 8 SE 2 со Држачот на Потпирачот - Мермер Дизајн Компатибилен

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен со i Phone i Phone 6 7 8 SE 2 (2020) 4.7".Модерен Леопард дизајни флип folio СТП кожен паричник casewith 3 картичка слотови во внатрешноста за apple i Phone 6 6 S/ i Phone 7/i Phone 8/ i Phone SE 2 (2020) 4.7".Прецизни cutouts за лесен пристап до копчиња,камера,говорникот и микрофон,слајд акција не е нарушена.ПОТПИРАЧОТ функционална паричници случај.Удобен Стојат Функција може да се конвертира во мулти-агол удобно приказот за читање,гледање видеа или facetime.Пакетот вклучува : 1 * Флип Folio Кожен Паричник Случај за i Phone 6 7 8 SE 2 (2020) 4.7"(на телефон не е вклучен).Компатибилен со i Phone i Phone 6 7 8 SE 2 (2020) 4.7".

Карактеристики на понудата

Слични понуди