.

.

PSCCO 1 Set/2pcs Малина Пи Ладење Heatsink Комплет за Малина Пи Б+ и Малина Пи 2 RPi Бакар Алуминиум Топлина Мијалник Ладење Сет

PSCCO 1 Set/2pcs Малина Пи Ладење Heatsink Комплет за Малина Пи Б+ и Малина Пи 2 RPi Бакар Алуминиум Топлина Мијалник Ладење Сет

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

Пакетот вклучува : 2 парчиња ладење heatsinks.Висок квалитет heatsinks донесе за вашиот Малина Пи совршен топлина дисипација.Одговараат за Малина Пи Б+, Малина Пи 2. Лесна инсталација.Високи перформанси термички heatsink.Малина Пи НЕ се вклучени.Опис на производот Број 1 Материјал : Алуминиум бр.2 Материјал : Бакар Употреба : На heatsink со лента лесно поправи на вашиот Малина Пи Б+, Малина Пи 2. Едноставна инсталација Исклучиво направени за Малина Пи Б+, Малина Пи 2 Пакет се вклучуваат : 1 x алуминиум heatsink 1 x бакар heatsink.

Карактеристики на понудата

Слични понуди