.

.

Каролина е Богатства BB8862STBU Чудовиште Училиште Автобуски Бебе Лигавче & Burp Крпа, 11 x 18, multicolor

Каролина е Богатства BB8862STBU Чудовиште Училиште Автобуски Бебе Лигавче & Burp Крпа, 11 x 18, multicolor

DEN 369.60

Количина на стоки
Достапно

Полиестер,памук,тери.Направен во САД и се Увезени.Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање и појавување на burp крпа.Направена од ултра-мазна микро-mink полиестер.ситуацијата се менува за да се 100% памук тери циклуси.Чудовиште подароци, Чудовиште колекционерски предмети, Чудовиште Бебе Лигавче Сет.Бебе Лигавче и Burp Крпа Сет кој е и Симпатична и Функционална.Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултра-мазна микро-mink полиестер дека ситуацијата се менува за да се 100% памук тери циклуси.Мерките 10 инчи x 13 инчи, 0.8 оз.по парче.Рабовите се заврши со обврзувачки.Плус Обоена кадифен ткаенина бебе burp крпа.Направена од ултра-мазна микро-mink полиестер дека ситуацијата се менува за да се 100% памук тери циклуси.Мерки 11 инчи x 18 инчи, 0.8 оз.по парче.Рабовите се заврши со обврзувачки.Машина мие и сува на ниска топлина.Исчезнат издржливи и отпорни на дамки.Топ ткаенина добива дури и помек после првото перење.

Карактеристики на понудата

Слични понуди