.

.

Mepra AZC10S71101 Табела Лажица Црвен

Mepra AZC10S71101 Табела Лажица Црвен

DEN 15312.00

Количина на стоки
Достапно

Произведено во Италија, со највисок квалитет на 18/10 нерѓосувачки челик и смола Направени со Најлон и Fiberglass.Colorfull, елегантна и безвременски форма На Нерѓосувачки Челик тело оди сè до крајот на дршката.2 полици кои го прават рачка не се залепени заедно, но тие се заварени да стане целиот парче.Машина за миење садови безбедно, трајни и храна безбеден Живот време на справи.Табела Лажица Црвен, 48 Компјутери.Произведено во Италија, со највисок квалитет на 18/10 нерѓосувачки челик и смола Направени со Најлон и Fiberglass.2 полици кои го прават рачка не се залепени заедно, но тие се заварени да стане целиот парче.Машина за миење садови безбедно, трајни и безбедна храна.Живот време на справи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди