.

.

SVACUAM во машка Повик Отворен Спортски Брз Сува Пешачење Шорцеви Џебови со Патент

SVACUAM во машка Повик Отворен Спортски Брз Сува Пешачење Шорцеви Џебови со Патент

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Imported.Zip Летаат Затворање затворање.Удобноста одговара назад и од страна на еластичен појас.Сите се целосно функционални џебови, двете сечења џебови, zippered страна и задниот џеб.Лесни, дише, влага-wicking,,брз-сува, packable и Лесно се Грижи.Ткаенината е лесен и совршен за жешките летни денови.Машина за миење ладно.Собори сува ниска.Не кајгана.Не железо.Не сува чиста.Ние дизајниран овие брзо-сушење шорцеви низ карактеристики што треба најмногу кога времето загрева.Лесен избор за секое лето активност, и идеална за патување.Лесни, дише, влага-wicking, и брзо сушење со двете сечења џебови и zippered страна и задниот џеб.

Карактеристики на понудата

Слични понуди