.

.

Inktastic Татко е Малку Пожарникар Бебе Лигавче

Inktastic Татко е Малку Пожарникар Бебе Лигавче

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Кука и Јамка затворање.Машина За Миење.Нашите bibs се чешлани прстен-откачи памук.Засилен со кука и јамка затворање.Создадени само со најдобрите и softest на материјали, што им овозможи на малата една да остане чиста и удобно.Печатени со најдобрите директно на облека технологија на печатење со користење само на ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ мастило, креирање на безбедно и удобно лигавче.Нашите bibs топлина се излечи, па bibs се во можност да бидат измиени безброј пати и не покажува никакви исчезнува, напукнување, или губење на бојата.Inktastic, е едно семејство во сопственост на бизнис кој отпечатоци на сите производи во САД со гордост и интегритет обезбедувајќи најдобар клиент искуство од почеток до крај.Daddys Малку Пожарникар Бебе Лигавче со црвена оган камион лого за момчиња и девојчиња.

Карактеристики на понудата

Слични понуди