.

.

Pursonic Крпа Потопло со УВ Sterilizer

Pursonic Крпа Потопло со УВ Sterilizer

DEN 2864.64

Количина на стоки
Достапно

Има 40-45 мали, се мијат крпа ИЛИ 12 Лицето крпи Капацитет : 8 L 130 w / 110 V / 60 HZ.Температурата Регулирање на : Bimetallic Лента Термостат, Празнина Температура : до 175 F.УВ STERILIZER да го убие до 99.9% од бактерија.Должина на кабелот : 13 инчи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди