.

.

Spectabilis Надгради Реверзибилна Poppet Октопод Притисни Поп Меур Fidget Играчка, Симпатична Сензорни Играчки за Децата со Аутизам,Флип за Ублажување на Анксиозноста и Емо?

Spectabilis Надгради Реверзибилна Poppet Октопод Притисни Поп Меур Fidget Играчка, Симпатична Сензорни Играчки за Децата со Аутизам,Флип

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

[Креативен дизајн] Комбинирањето на дизајн на реверзибилна играчки и туркање играчки, оваа креативна играчка може да се користи како реверзибилна играчка, и може, исто така, ефикасно олеснување на анксиозност и стрес, и да помогне да се врати емоции.Тоа исто така може да биде вашиот keychain. [Безбедно, перат] октопод е направен од високо-квалитет со силиконска материјални, не-токсични и невкусна.Измијте сензорни играчки со топла вода и сапун ако треба. [Погодна за сите возрасти] Оваа играчка е како бесконечна меур заврши.притиснете на меурчиња и тие ќе се направи мала пукање звук кој што навистина не може да се одолее.Сетилните играчки се толку мали што тие може да се врши на заводот, училиште, автомобил или авион.Тоа е најдобар стрес-ослободување играчка за деца и возрасни, со цел да се смири и фокусирани. [Загатка игра] Fidget стиска сензорни играчки се посветам на децата е логично размислување!Играчите се врти да притиснете било кој број на меурчиња, како што тие сакаат по ред.Играчот кој го притисне на последниот балон и ќе ја изгуби, а потоа флип над неа и да почне повторно. [По-продажбата на услугата] Овој пакет содржи играчки во различни бои на зелена и сина боја,2 ПАРЧИЊА.Ако имате било незадоволство со производ, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши во време.Добар изглед и смешно.Децата и возрасните, на сите им се допаѓа.Тоа е лесно да се носат и има добра декомпресија ефект.Ако не знаете што подарок да ја испратите,ова е добар избор!.Добар изглед и смешно.Децата и возрасните, на сите им се допаѓа.Тоа е лесно да се носат и има добра декомпресија ефект.Ако не знаете што подарок да ја испратите,ова е добар избор!.Црвеното значи страсни и unrestrained Girls како црвена повеќе.Виолетова дава чувство на elegance Purple со сини стане мирен и quiet Girls тоа го сакаат.Тоа е меко, тивко, задоволувајќи и убава color When постојат повеќе зелена и жолта компоненти, личноста има тенденција да биде жив, пријателски и warm More погоден за момчиња и возрасни.Нејзината боја, кој им помага на луѓето да ги смири своите minds It е лесно за загрижен за луѓето да се биде тивок и peaceful Its погоден за секого.

Карактеристики на понудата

Слични понуди