.

.

VDP 508005-2 Правец на Затка

VDP 508005-2 Правец на Затка

DEN 1828.08

Количина на стоки
Достапно

Тип На Производ : Авто Додаток.Пакет Димензии : 28.702 Cm L X31.75 См W X9.398 См Х. Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 2.0 Lbs.VDP Правец Тапа намалување на задните правец на турбуленции.Направена од траен, високо-технолошки мрежа материјал.Времето-отпорни.Универзална големина одговара на сите Џипови.Користете го ова со било VDP краток врвот или целосна врвот.Лесно придава на вашиот Џип.Доаѓа во Црно, Американското Знаме, Пиратски Знаме, Конфедерацијата Знаме и Маскирна дизајни.Поткрепени со 1 година гаранција Задржи правец од бичувањето преку вашиот Џип со VDP Правец Тапа.Овие правец на затки се ингениозно направена за да се намали задните правец на турбуленции така ќе имаат подобро возење.И, тие доаѓаат во различни стилови за индивидуален изглед.Правец на Затки од Вертикално Водени Производи направена од траен, високо-технолошки мрежа материјал кој блокови правец од доаѓањето во преку задниот дел.И, тие се времето-отпорни, па можете да ги користите за било каква трага, во било која сезона.Она што е уште поважно, VDP Џип Правец Тапа дојде во универзална големина за да ги собере сите Џипови.Тие се лесно да се прикачите на вашиот Jeep е спорт бар со велкро ремени.И, можете да го спарите твое совршено со било VDP краток врвот или целосна врвот.Изберете ја вашата VDP Правец на Затка од 5 смели дизајни : Црна, Американското Знаме, Пиратски Знаме, Конфедерацијата Знаме и Маскирна.Цврсто поткрепени со 1 година гаранција.На ВНИМАНИЕТО на : Државата Калифорнија Consumers WARNING : Рак и Репродуктивно Штета ().Да зачувате некоја екстра 15% со код AA15. Стоп правец и флеш малку стил со VDP Правец Тапа.Овие трајни правец тапа намали правец на турбуленции, плус дојде во 5 смели дизајни за глава-претворање изглед.Користете го ова со било VDP Краток Врвот или Целосна Врвот.Поткрепени со 1 година гаранција.-VDP Џип Правец Тапа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди