.

.

Земјиште Крајот на Жените Сериозни Потење Глуждот Должина Sweatpants

Земјиште Крајот на Жените Сериозни Потење Глуждот Должина Sweatpants

DEN 863.52

Количина на стоки
Достапно

Без оглед на големината ќе го купите – жени е мал или плус големина, мажите е голем кошули или мажите високи панталони – ќе изгледаат и се чувствуваат неверојатни.Бидејќи секое парче ние се направи е за двојно (па дури и тројно) должност.Во големини 00 да 26 W, A-купот да G, дури и mastectomy костими за капење.Отворен дното панталона нозе падне убаво над патики и тие се исто така и симпатична со сандали во текот на летото.И ноќе, премногу.Ние се вклопи во секој тело.

Карактеристики на понудата

Слични понуди